کاناپه سفید و دکوراسیون زمستانی

کاناپه سفید و دکوراسیون زمستانی

در این مقاله مجله Elle Decor ایده هایی زیبا و جالب برای چیدمان کاناپه زمستانی با رنگ سفید پیشنهاد داده است.

Elle Decor یک مجله آمریکایی است که اولین بار در سال ۱۹۸۹ به چاپ رسید. ناشر این مجله Barbara Friedmann و ویرایشگر کل آن Michael Boodro است. این مجله در سال ۱۰ بار چاپ می شود و شرکت چاپ کننده آن hearst magazines است.

یکی از رنگ هایی که در دکوراسیون های زمستانی بسیار مورد توجه قرار می گیرد، رنگ سفید است. در این مقاله که از مجله Elle Decor انتخاب شده است به شما پیشنهاداتی برای یک چیدمان زیبای زمستانی، با رنگ سفید ارائه می شود. یکی از این ایده ها استفاده از کاناپه سفید در دکوراسیون های زمستانی است.

رنگ های طبیعی : سبز و قرمز

اگر شما در دکوراسیون تان از یک کاناپه سفید رنگ استفاده می کنید، برای روح دادن به آن می توانید از ترکیب رنگ های قرمز و سبز استفاده کنید. برای این کار از کوسن هایی با این ترکیب رنگی استفاده کنید.

استفاده از کوسن در اندازه های مختلف

اگر تمایلی به استفاده از کوسن های رنگی ندارید، می توانید از یک کوسن طرح دار، ولی در سایزهای مختلف استفاده کنید. دقت داشته باشید، طرح کوسن هایی که استفاده می کنید، با دکوراسیون تان هم خوانی داشته باشد.

استفاده از رنگ های گرم

اگر کاناپه ای که شما تهیه کرده اید، از مدل های کاناپه ال هستند که برای کنج های اتاق نشیمن استفاده می شوند، می توانید از یک میز چرمی مشکی رنگ برای جلو مبلی استفاده کنید. در این صورت از کوسن هایی با ترکیب های رنگی مشکی استفاده کنید؛ تا دکورتان را جذاب تر کنند. دقت داشته باشید به دلیل استفاده از میز به رنگ مشکی در ترکیب رنگی کوسن های تان، از رنگ های شاد هم حتما استفاده کنید؛ تا دکورتان دلگیر و یکنواخت نشود.

کاناپه دو نفره کوچک

اگر برای اتاق مطالعه و یا کارتان از یک کاناپه دو نفره سفید استفاده می کنید، بهترین ایده برای زیباتر شدن دکورتان، استفاده از کوسن هایی کوچک با ترکیب رنگی سفید و مشکی است.

در این صورت از یک میز کوچک چوبی به رنگ سفید و صندلی های کلاسیک با روکش چرمی مشکی استفاده کنید.

استفاده از طرح های راه راه

دقت کنید دیوار خانه و پرده هایتان چه رنگی هستند. از زمینه همان رنگ، به عنوان زمینه اصلی کوسن ها برای کاناپه سفید استفاده کنید. در تصویر زیر رنگ دکوراسیون آبی تیره است و به همین دلیل از کوسن هایی با طرح راه راه سفید و آبی استفاده کرده ایم. برای بیشتر نشان دادن کاناپه سفید از یک مبل تکی، با پارچه راه راه و یک میز تمام پارچه رنگی ساده استفاده کرده ایم.

ترکیب سفید و سورمه ای

اگر رنگ غالب دکوراسیون اتاق تان سفید است، بهترین ایده برای زیباتر کردن آن، ترکیب رنگ سفید با سورمه ای یا آبی کاربنی است. برای جلوگیری از یکنواختی دکوراسیون، می توانید از رنگ های قرمز هم استفاده کنید.

Leave a Reply