نکات مهم در خرید میز و صندلی کودک مناسب

نکات مهم در خرید میز و صندلی کودک مناسب

میز و صندلی کودک مناسب

در حالی که صندلی کودک در برندهای مختلف و سبک به سبک متفاوت است، بسیاری از سازندگان مبلمان کودک بر اساس محدوده سنی کودکان طراحی مبلمان آنها را دنبال می کنند. با توجه به خرید، ابعاد واقعی هر قطعه اغلب بر روی برچسب، بسته بندی یا توضیحات آنلاین برای هر قطعه ای از مبلمان ذکر شده است.

ابعاد میز کودک

عرض، عمق یا قطر یک میز به شدت متفاوت است، بر اساس تعداد کودکانی طراحی شده که به راحتی همزمان می توانند از آن استفاده کنند. ارتفاع بستگی به محدوده سنی کودکان دارد. برای کودکان نوپا تا ۴ ساله، ارتفاع  استاندارد ۲۰ تا ۲۲ اینچ است. برای کودکان ۵ تا ۷ ساله، یک میز ۲۲ تا ۲۵ اینچ استاندارد است؛ ۲۴ تا ۲۹ اینچ برای میز مخصوص ۸ تا ۱۰ ساله معمول است.

صندلی کودک

اندازه صندلی کودک

ارتفاع صندلی نیز براساس محدوده سن توصیه شده کودکان که ممکن است از آن استفاده کند متفاوت است. استاندارد خاصی برای ارتفاع پشت صندلی وجود ندارد، اما نشیمن صندلی از ۱۰ تا ۱۲ اینچ از زمین برای کودکان نوپا، ۱۲ تا ۱۴ اینچ برای کودکان ۵ تا ۷ ساله و ۱۳ تا ۱۷ اینچ برای کودکان ۸ تا ۱۰ ساله مناسب است

ست کردن میز و صندلی کودک

اگر قصد خرید یک جلومبلی یا میز برای کودک خود دارید ، اطمینان حاصل کنید که صندلی مناسبی که با میز هماهنگ باشد انتخاب می کنید. در غیر اینصورت، صندلی ممکن است برای میز کوتاه یا بلند باشد، و استفاده از آن کمی ناخوشایندباشد. اگر میز و صندلی کودک بخشی از مجموعه مبلمان منزل است اطمینان حاصل کنید که برای سن کودک شما طراحی شده باشد. اگر در حال حاضر صاحب میز یا صندلی هستید آن را اندازه گیری کنید تا اطمینان حاصل شود که با هر مورد دیگری از مبل کودک که خریداری می کنید هماهنگ باشد.

صندلی کودک

ملاحظات اندازه صندلی کودک

از آنجا که کودکان به سرعت رشد می کنند،اگر برای بیش از یک کودک مبل کودک خریداری می کنید. ابعاد مناسب سن کودک بزرگتر را در نظر بگیرید تا کودک کوچکتر هم بعدها از آن استفاده کند و با این کار از هزینه دوباره جلوگیری می کنید.

7 Responses

 1. few internet marketing
  | پاسخ

  I got what you mean,saved to fav, very nice site.

 2. vending machine parts
  | پاسخ

  I enjoy the efforts you have put in this, thanks for all the great posts.

 3. promoting websites
  | پاسخ

  I always spent my half an hour to read this webpage’s content everyday along with a cup
  of coffee.

 4. دانلود فیلم 2018
  | پاسخ

  وای خیلی خوبه ساییتون

 5. نادیا
  | پاسخ

  مطلب مفیدی بود ممنون

 6. رضا حسینی
  | پاسخ

  مطلب جالبی بود

 7. قاسم
  | پاسخ

  چیدمان منزل در رفت و آمد انرژی مثبت بسیار موثر و در روحیه ی افراد ساکن در آن
  ممنون از مطالبتون!

Leave a Reply