میز تلویزیون و انتخاب آن

میز تلویزیون و انتخاب آن

میز تلویزیون بسته به بزرگی یا کوچکی فضا داخلی منزل شما، می توانند خلاقانه باشد . به طور مثال میزهای تلویزیون حتما نباید یک سری قفسه های به هم پیوسته با رنگ های غالب نقره ای، مشکی و قهوه ای باشند. گاهی این میزها می توانند به عنوان یک پایه برای گذاشتم تلویزیون عمل کنند و رنگ آن ها نیز مطابق با رنگ فضای داخلی منزلتان متغییر باشند. ما پیشنهاد می کنیم اگر تلویزیون مرکز ثقل فضای اتاق تان است، حتما از میزی با طراحی خلاقانه و رنگ شاد استفاده کنید؛ تا جلوه زیباتری در منزل شما ایجاد کند.

اگر دوست دارید به نشیمن خود رنگ و بویی کلاسیک بدهید و حضور طبیعت در خانه تان را بیشتر احساس کنید، می توانید از میز تلویزیون چوبی استفاده کنید. رنگ این چوب ها می تواند قهوه ای، قهوه ای روشن و یا حتی قهوه ای سوخته باشد. انتخاب رنگ ها کاملا مرتبط با رنگ مبلمان است. حتی می توانید به اطراف میز تلویزیون خود قفسه هایی با درب های شیشه ای اضافه کنید و وسایل تزئینی خود را درون آن ها بچینید. به این شکل یکنواختی میز تلویزیون را نیز از بین خواهید برد.

میز تلویزیون

اگر احساس می کنید که باید میز تلویزیون خود را عوض کنید، ولی در عین حال از میز تلویزیون فعلی خود نیز راضی هستید، پیشنهاد ما به شما این است که اطراف میز تلویزیون خود را تغییر دهید؛ با این کار چهره ای جدید از میز تلویزیون خود خواهید دید. به طور مثال اگر میز تلویزیون شما رنگ روشن یا سفید دارد، می توانید برای دیوار پشت تلویزیون کاغذ دیواری طرح داری، با رنگ متضاد میز تلویزیون خود تهیه کنید و ببینید که چهره میز تلویزیون شما دگرگون شده است.

میز تلویزیون می تواند از چندین شلف با ابعاد مختلف تشکیل شده باشد. شلف ها به دلیل باز بودن اطراف آن، حس بزرگتر بودن به فضا القا می کنند و انعطاف پذیری بیشتری را به فضا منتقل می کنند. برای استفاده از شلف ها به عنوان میز تلویزیون، حتما باید به این نکته توجه کرد که همه شلف ها یک اندازه نباشند؛ تا میز تلویزیون حس یکنواختی به خود نگیرد. بهتر است طول شلفی که تلویزیون روی آن قرار میگیرد، از همه بیشتر باشد؛ تا متمایز بودن خود را بیشتر نشان دهد.

لزوما تلویزیون ها نباید روی میز یا پایه خاصی قرار بگیرند. اگر از LCD ها استفاده می کنید، می توانید آن ها را روی دیوار نصب کنید. اگر داخل فضایی که می خواهید تلویزیون را قرار دهید، شومینه هم وجود دارد، تلویزیون را روی دیوار بالایی شومینه می توانید نصب کنید. دیوار بالای شومینه را با صفحات MDF بپوشانید و تلویزیون خود را روی آن قرار دهید. ولی در نصب تلویزیون به روی دیوار حتما باید به چند نکته توجه کنید. برای نصب تلویزیون روی دیوار حتما از افراد متخصص در این زمینه استفاده کنید. دوم این که حتما به این نکته توجه داشته باشید، ارتفاعی که می خواهید تلویزیون را نصب کنید، زیاد بالا نباشد؛ تا موقع تماشای تلویزیون راحت باشید.

اگر مجبور هستید از از تلویزیون در اتاق نشیمن استفاده کنید و از این مساله احساس نارضایتی می کنید، می توانید میز تلویزیونی با قفسه های درب دار تهیه کنید. در این میزهای تلویزیون، درب هایی با خاصیت ریلی تعبیه شده است؛ که می توانید به وسیله آن ها تلویزیون خود را از دید پنهان کنید. به علاوه وقتی تلویزیون دیده نشود، مسلما در مهمانی ها از آرامش بیشتری برخوردار هستید.

Leave a Reply