شلف در دکوراسیون امروز

شلف در دکوراسیون امروز

قفسه های دیواری معلق ( شلف ها ) عناصر بسیار خوبی برای اضافه شدن به فضای خانه هستند، به ویژه برای کسانی که به طراحی مینی مالیستی علاقه زیادی دارند. قفسه های دیواری معلق دارای پایه های زشت و بد شکل نیستند که زیبایی طراحی خانه را از بین ببرند و ظاهر خانه را زشت ‌کنند. شلف ها همچنین بسیار ساده و زیبا هستند و نگهداری از آن ها راحت است. یکی دیگر از مزایای شلف ها این است که بسیار مستحکم هستند و نسبت به قفسه های پایه دار ماندگاری و دوام بیشتری دارند چرا که با پیچ به دیوار نصب می شوند و از مواد و مصالح بهتر و بادوام تری ساخته می شوند.

شلف

ایده ای فوق العاده عالی برای ایجاد فضاهای نگهدارنده در یک اتاق نشیمن . این شلف های دیواری معلق زیبایی و کارایی زیادی به این اتاق اضافه کرده‌اند. اینها ظاهر جذابی دارند و در عین حال با طراحی کلی فضا هماهنگ هستند.

همچنین اگر خوب نصب شده باشند، می توانید بدون نگرانی از آسیب دیدن روی آنها وسایل سنگین قرار دهید. قفسه های دیواری معلق فضای بسیار خوبی برای به نمایش گذاشتن اشیای تزئینی و نیز فضاهای نگهدارنده خوبی برای کتاب ها فراهم می کنند. از شلف ها می توان در آشپزخانه به عنوان محلی برای نگهداری از بشقاب ها، ظروف و دیگر وسایل آشپزخانه استفاده کرد.

Leave a Reply