دکوراسیون بهاری

دکوراسیون بهاری

دکوراسیون بهاری در فصل نو شدن

 

بهار فصل تازگی و شكفتن است پس بهتر است ما هم از این تازگی در دکوراسیون بهاری خانه خود استفاده کنیم. در ابتدا سراغ وسایل قدیمی خانه بروید؛ آنهایی كه استفاده چندانی ندارد و عمدتا خراب و از كار افتاده شده اند. اگر بیشتر به این وسایل دقت كنید متوجه می شوید كه در طول سالهای گذشته از آنها استفاده نكرده‌اید؛ پس بهتر است آنها را كنار بگذارید. پس از این كار نوبت تزیینیهای قدیمی خانه است. اگر دقت کنید و یا از دیگران نظر بخواهید خواهید فهمیدد كه بعضیی از آنها مدتهاست كه جلوه خود را از دست داده‌اند اما شما فقط به عادت گذشته آنها را در قسمتی از منزل قرار داده‌اید. مطمئنا این فصل زمان خوبیست تا این وسایل را از گوشه و كنار خانه دور كنید و همه چیز را مانند فصل بهار نو و تازه کنید.

دکوراسیون بهاری

روشن کردن فضا

 

اتاق های خواب که در پاییز به نظر می رسد خیلی راحت و دنج هستند، ممکن است در بهار خسته کننده و غمگین به نظر رسند سعی کنید در دکوراسیون بهاری پنجره هارا باز کنید و وسائل سنگین را نه فقط در وزن بلکه در رنگ تغییر دهید و رنگهای سبک و روشن استفاده کنید مبلمان با رنگهای روشن و شاد با فصل بهار بیشترین هماهنگی را دارد , در دکوراسیون بهاری از رنگهای سبز و زرد بیشتر استفاده کنید. و نور خورشید را به درون اتاق دعوت کنید بعد از یک فصل سرد و غمگین و دکوراسیون زمستانی هیچ چیز مثل نور خورشید دوباره نشاط را به خانه شما نمی آورد

 

همه چیز را سبز کنید

 

هیچ چیز مثل گیاهان نمی تواند بهار را نمود بخشد . رنگ سبز جوانه های تازه سبز شده بهترین نشانه بهار است نشانی از امید وزندگی, در استفاده از گیاهان آپارتمانی سبز در بهار کوتاهی نکنید.در دکوراسیون بهاری استفاده از سنبل ها و سبزه روح بهار را در منزل شما به گردش در می آورد.

دکوراسیون بهاری

شابلون پرده ها

 

تغییر پرده فورا ظاهر هر اتاق را تغییر می دهد. اما آنها می توانند برای شما گران تمام شوند برای کاهش هزینه ها بدون برش ، سعی کنید برخی از آنها را تزیین کنید. خرید پانل های آماده، شابلون و رنگ پارچه، و فقط چند ساعت زمان میتواند شمارا برای خوش امد گویی به بهار آماده کند.

 

تغییرات اثرگذار در دكوراسیون بهاری

اگر مبلمان شما سالم است نیازی نیست حتما آنرا تعویض کنید، با جابجایی مبل‌ ها و میزهای عسلی می‌توانید تغییری در اتاق نشیمن خود ایجاد كنید یا با تغییر و تعویض چند قاب عكس یا نصب یك آینه زیبا، نمایی نو به سالن پذیرایی ببخشید.
حتما لازم نیست برای سال نو میز غذاخوری خود را عوض كنید، با خرید یك رومیزی جدید و زیبا می‌توانید جلوه ای نو و جدید به آن بدهید. همچنین اگر یك گلدان با رنگی شاد روی میزی بگذارید و با چند شاخه گل آن را تزئین كنید، طراوت و زیبایی را به خانه خود آورده‌اید.
قرار دادن چند گلدان گل طبیعی در زوایای مختلف خانه و جاهایی كه نور كافی وجود دارد، لطافت فوق العاده ای به دکوراسیون بهاری شما می دهد.

دکوراسیون بهاری

 

Leave a Reply